OCHRONNIKI SŁUCHU 3M PELTOR X4A

Marka 3M
Nauszniki przeciwhałasowe 3M Peltor X4, SNR 33 dB, Hi-Viz, wersja nagłowna, X4A.
112,00 zł

91,06 netto

Ilość
szt.

Obecnie brak na stanie
Dostawa od 14,99 zł. Sprawdź cennik dostaw.
Zwrot towarów do 14 dni. Zobacz regulamin zwrotów.

Opis

3M Peltor X4 ochronniki słuchu nagłowne Hi-Viz.

Nauszniki ochronne o estetycznym kształcie i niskoprofilowej budowie. Przeznaczone do ochrony słuchu przed hałasem o wysokim natężeniu, generowanym przez maszyny i urządzenia przemysłowe. Zapewniają poziom tłumienia 33 dB. Wyposażone są w elektrycznie izolowany, podwójny pałąk nagłowny, którego konstrukcja zmniejsza kumulowanie ciepła i potu. Szerokie i miękkie poduszki uszczelniające zmniejszają nacisk i zwiększają komfort podczas noszenia. Opatentowane pierścienie uszczelniające z pianką zapewniają efektywne uszczelnienie i ochronę. Duża przestrzeń wewnątrz nauszników pomaga zredukować ilość gromadzącego się ciepła i wilgoci. Pałąk nagłowny ze znajdującym się wewnątrz drutem ze stali nierdzewnej zaprojektowany jest tak, aby utrzymywał stały nacisk przez 8 godzin i dawał stabilne i wygodne dopasowanie. Dodatkowo, innowacyjna pianka zawarta w poduszkach uszczelniających zapewnia doskonałą ochronę akustyczną i lepszą kompatybilność z innymi środkami ochrony indywidualnej.

  • Wysokowydajne nauszniki do ochrony słuchu przed hałasem o wysokim natężeniu, generowanym przez maszyny i urządzenia w różnych gałęziach przemysłu.
  • Podwójnie wzmocnione nauszniki o smukłej budowie, które dobrze tłumią większość hałasów powstających w środowisku przemysłowym.
  • Ekstremalnie lekkie i płaskie w porównaniu do produktów konkurencji.
  • Pałąk nagłowny izolowany elektrycznie.
  • Pałąk nagłowny z wycięciem zapewnia jeszcze lepsze wyważenie i komfort.
  • Lekka konstrukcja 245 g.
  • Wymienne poduszki uszczelniające i wkładki 3M (wymana zalecana co 6 miesięcy).

Numer katalogowy 3M: 1575820

Numer magazynowy 3M: 7000103993

Producent

Światowy lider w wielu różnorodnych branżach. W przypadku BHP kojarzony przede wszystkim z ochroną dróg oddechowych, głowy, oczu i słuchu. Produkty tej marki takie jak maski, okulary, ochronniki słuchu, czy kaski są dobrze znane i cechują się najwyższą jakością i poziomem ochrony.

Specyfikacja
Typ nauszników
Nagłowne
Średnia wartość tłumienia SNR
33 dB
Opinie o produkcie
chat Komentarze (0)