Kategoria: Spodnie robocze do pasa

Jest 113 produktów.

Pokazano 1-12 z 113 pozycji

Aktywne filtry

Spodnie robocze do pasa

Najczęściej wybierany typ spodni

Spodnie robocze to jeden z najczęściej kupowanych element garderoby w branży BHP. Z kolei spośród nich najchętniej wybierane są spodnie robocze do pasa. Jako, że doskonale o tym wiemy, to w naszej ofercie znajdziesz sporo różnorodnych modeli wybranych producentów.

Spodnie robocze do pasa sprawdzonych marek

W naszej ofercie znajdziesz spodnie robocze od znanych europejskich i światowych liderów branży odzieży roboczej. Spodnie robocze do pasa marki CXS, Ardon lub Delta Plus to sprawdzone produkty to różnorodnych zawodów i zastosowań. Wśród produktów wspomnianych producentów znajdziesz zarówno idealne spodnie do pracy na budowie, pracach wykończeniowych i monterskich, jak i spodnie robocze dla magazynierów, kierowców, czy pracowników produkcji.

Lekkie i cienkie, grube i wytrzymałe, z kieszeniami i bez...

Duża popularność spodnie roboczych do pasa daje Ci szerokie możliwości wyboru. Jeżeli potrzebujesz nieco cieńszych, lżejszych, ale wciąż wytrzymałych spodni do pracy, to warto przyglądnąć się modelowi CXS CEFEUS. Z kolei, jeżeli potrzebujesz trochę więcej kieszeni i cenisz sobie atrakcyjny design, wzorowany na odzieży sportowej, to zainteresują Cię modele 4TECH i VISION. Oczywiście jak każdy sklep mamy swoje bestsellery, cieszące się największą popularnością. Do tej kategorii zdecydowanie należą spodnie monterskie do pasa CXS TEODOR. Wybrane powyżej modele, to zaledwie ułamek dostępnej oferty. W naszym sklepie znajdziecie wiele innych rodzajów spodni roboczych do pasa: spodnie wzmacniane, spodnie elastyczne ze streczem, spodnie bawełniane, które zapewniają oddychalność. Zachęcamy do przeglądnięcia naszej oferty - z pewnością znajdziesz spodnie robocze do pasa, które odpowiedzą na Twoje potrzeby.