Kategoria: Krótkie spodenki robocze

Jest 65 produktów.

Pokazano 1-12 z 65 pozycji

Aktywne filtry

Krótkie spodenki robocze

Co mamy do zaoferowania?

W okresie letnim dużą uwagą cieszą się krótkie spodnie robocze. W naszej ofercie można znaleźć wiele ciekawych modeli szortów. Posiadamy spodenki robocze sprawdzonych marek jak CXS, Seven Kings/POLSTAR, Delta Plus, Ardon

Stale poszerzamy nasz asortyment o nowe modele krótkich spodni. Podążamy za nowymi trendami, aby sprostać wymaganiom naszych klientów.

Krótkie spodnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Oczywiście jak każdy sklep mamy swoje bestsellery, cieszące się największą popularnością. Należą do nich wszystkie rodzaje spodenek TOPAZ czy CXS TOMAS (wykonane z 100% bawełny) a także wiele innych.

Nowość w naszej ofercie to niezwykle wygodne i elastyczne krótkie spodnie PRO niebieskie oraz DRIVE marki Polstar, które już zdążyły zadowolić naszych klientów.

Nietuzinkowym modelem dostępnym w naszej ofercie są krótkie spodnie ogrodniczki CXS DENIS. Dzięki zastosowaniu w spodenkach szelek jak w ogrodniczkach użytkownik może komfortowo i wygodnie pracować również w ciepłe, letnie dni.

Oferujemy wiele modeli szortów z odblaskowymi elementami oraz spodenki ostrzegawcze. Do tej kategorii należą m.in. CXS NORWICH, CXS BRIGHTON, CXS DAVID.

Jeżeli chciałbyś mieć więcej kieszeni ale nie koniecznie zawsze jest ci to potrzebne – posiadamy modele spodenek z dopinanymi na zamek kieszeniami monterskimi jak np. PRO, TOPAZ.