„Odzież robocza i artykuły BHP – wszystko co potrzebne do pracy, dostępne w jednym miejscu”

Dostarczamy produkty potrzebne do codziennej pracy, zarówno tej zawodowej jak i prywatnej w domu, czy ogrodzie.

Istniejemy na rynku od 1997 roku.

Od tego czasu ciągle poszerzamy, pogłębiamy i aktualizujemy naszą ofertę. Dostarczamy najlepszą odzież roboczą i środki ochrony indywidualnej, w zróżnicowanych cenach – tak aby każdy mógł zadbać o swoje bezpieczeństwo i komfort w pracy.

Oferujemy szeroką ofertę produktów.

Nasi dostawcy to wyselekcjonowani producenci i dystrybutorzy. Współpracujemy z firmami, które dostarczają najlepszy sprzęt BHP nie tylko w Polsce, ale też na całym świecie. Wśród naszych produktów znajdziesz marki takie jak 3M, Portwest, CXS, Ardon, Delta Plus, PPO, Procera, Urgent, Beta, Polstar, Industrial Starter i wiele innych.

Nasza oferta obejmuje zarówno najbardziej podstawowe artykuły do pracy jak spodnie robocze, rękawice, czy buty ochronne, ale także artykuły jak maski i półmaski ochronne, filtry przeciwpyłowe i gazowe, kaski i czapki ochronne, okulary, czy nauszniki  i stopery przeciwhałasowe potrzebne w bardziej wymagających zawodach.

Zapewnimy Ci potrzebne produkty, niezależnie od tego gdzie będą używane: na budowie, w transporcie, przy spawaniu, czy chociażby podczas pracy we własnym ogrodzie.

Gwarantujemy  bezpieczeństwo transakcji, szybki proces zakupowy i sprawną realizację zamówień.

Wykonujemy nadruki na odzieży.

Chcąc sprostać oczekiwaniom naszych Klientów i ułatwić im zakupy odzieży roboczej z personalizowanym znakowaniem, wykonujemy nadruki. Kliknij tutaj, jeżeli jesteś zainteresowany taką usługą lub skontaktuj się z nami – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania!

Drogi Kliencie - jeżeli masz już odzież, ale potrzebujesz ją oznakować swoim logo lub po prostu sprawić, że będzie miała bardziej indywidualny charakter – nic nie szkodzi! Nie musisz kupować jej u nas, bardzo chętnie wykonamy dla Ciebie sam nadruk!

Zapraszamy do zakupów!