Kategoria: Odzież reklamowa

Jest 145 produktów.

Pokazano 1-12 z 145 pozycji

Aktywne filtry

Odzież reklamowa

Oferta naszej firmy obejmuje ubrania robocze i reklamowe przeznaczone do znakowania. Możemy dodać Twoje logo lub wymyślony nadruk np. na kurtki, bluzy, t-shirty, spodnie ale także mniejsze elementy ubioru jak czapki, rękawice, czy nawet maseczki materiałowe. Nadruki można umieścić na wszelkiego rodzaju materiałach – bawełnie, poliestrze, nylonie, czy „mechatych” polarach. 

Nadruki na odzieży wykonujemy techniką termotransferu.

Metoda ta nazywana jest również termodrukiem. Polega na termicznym wprasowaniu specjalnej folii, przy użyciu dużego nacisku i wysokiej temperatury.

Folia wycinana jest na ploterze tnącym, na podstawie projektu narysowanego w pliku wektorowym, potocznie nazywanym „krzywe wektorowe”. Po wykonaniu powyższej czynności, następuje proces wprasowania.

Posiadamy bogatą paletę kolorów foli FLEX, która daje efekt gładkiego nadruku.
Oferujemy również folię FLOCK – pokrytą strzyżą tekstylną – której struktura przypomina zamsz lub welur (jest to folia dedykowana na polary), a także folię odblaskową wykorzystywaną np. jako pasy na odzieży lub fluorescencyjne nadruki zapewniające lepszą widoczność i bezpieczeństwo.