Kategoria: Odzież robocza

Jest 730 produktów.

Pokazano 1-12 z 730 pozycji

Aktywne filtry

Odzież robocza

Odzież robocza od stóp po czubek głowy

Odzież robocza, to bardzo szeroka kategoria produktów. Spodnie robocze, koszulki i bluzy do pracy, kurtki ochronne - ocieplane, odblaskowe, przeciwdeszczowe. To wszystko znajdziecie Państwo w naszym sklepie BHP.

Solidne i wygodne spodnie dla każdego

Gdy zastanawiasz się nad odzieżą roboczą, z pewnością jedną z pierwszych myśli są spodnie robocze. W naszym sklepie masz do wyboru spodnie robocze do pasa, ogrodniczki robocze i krótkie spodenki robocze. Różnorodność producentów i modeli sprawia, że znajdziesz u nas to czego potrzebujesz do pracy. Spodnie robocze mogą być wykonane z przewiewnej bawełny, solidnego poliestru, czy bardzo elastycznego streczu. Oczywiście najbardziej popularne są mieszanki wszystkim wymienionych materiałów.

Koszulki do pracy i bluzy robocze

To kolejny element wyposażenia każdego pracownika. Wygodna koszulka bawełniana, o odpowiedniej gramaturze, może zaważyć o Twoim komforcie w czasie pracy. W przypadku bluz, bardzo popularne są bluzy dresowe, wykonane z mieszanki poliestru i bawełny. Jednak warto wziąć pod uwagę profesjonalne bluzy z kolekcji jak np. CXS i Ardon. Zapewnią one nie tylko komfortową pracę, ale także funkcjonalność, a w połączeniu z odpowiednimi spodniami - profesjonalny wygląd w pracy.

Odzież zewnętrzna i ostrzegawcza

Praca w chłodniejsze dni może być bardzo uciążliwa. Dlatego w naszym sklepie znajdziesz szeroką gamę polarów roboczych, które doskonale sprawdzą się jesienią i wczesną wiosną. Jeżeli nie przepadasz za polarami, albo potrzebujesz ochrony przed deszczem, polecamy sprawdzić naszą ofertę kurtek roboczych, w tym szczególnie termoaktywne kurtki robocze softshell.

Oczywiście praca w okresie jesienno-zimowym wiążę się często z ograniczoną widocznością, dlatego w naszej ofercie posiadamy polary i kurtki w wersjach odblaskowych. Odblaskowe elementy występują w formie drobnych dodatków odblaskowych lub bardzo dobrze widocznych pasów ostrzegawczych, które zapewniają bezpieczeństwo.

Odzież robocza i ochronna | INTERGO BHP