Kategoria: Spodnie robocze

Jest 225 produktów.

Pokazano 1-12 z 225 pozycji

Aktywne filtry

Spodnie robocze

Szeroki wybór spodni roboczych

Niezależnie od tego, czy szukasz spodni roboczych do pasa, ogrodniczek na szelkach, czy krótkich spodni roboczych, wszystko to znajdziesz w naszym sklepie BHP. W swojej ofercie posiadamy spodnie robocze z dużą ilością kieszeni np. dla monterów, czy pracowników budowlanych. W naszym sklepie z odzieżą roboczą znajdziesz także białe spodnie robocze dla malarzy, spodnie robocze jeans, czy elastyczne spodnie robocze ze streczem, które świetnie sprawdzą się np. podczas pracy w magazynie.

Spodnie robocze najlepszych producentów

W swojej ofercie spodni roboczych posiadamy wiele marek wybranych producentów. Nasze wieloletnie doświadczenie pomaga nam wybierać te produkty, które spełnią Twoje oczekiwania. W naszym sklepie BHP możesz zakupić spodnie marek takich jak CXS, ARDON, czy Delta Plus, a także wiele innych. Stawiamy przede wszystkim na dużych producentów działających w Europie lub na świecie, którzy znają potrzeby pracowników różnych branż i stale dostosowują do nich swoją ofertę. Oczywiście stale monitorujemy wszelkie nowości jakie wprowadzają i wybieramy te, które zapewnią Ci bezpieczną, wygodną pracę – niezależnie od branży, w jakiej pracujesz.

Poliester, bawełna, a może strecz?

Spodnie robocze z bawełny

Właściwości spodni roboczych zależą przede wszystkim od materiału z jakiego zostały wykonane. Spodnie robocze wykonane w 100% z bawełny jak CXS JOSEF, czy CXS ROBIN cechują się przede wszystkim przewiewnością. Oczywiście nie jest to ten sam typ bawełny, co spodnie sprzedawane w sklepach modowych. Najczęściej mowa o drelichu bawełnianym, który z uwagi na splot jest wytrzymały i świetnie sprawdza się w pracy.

Dodatek poliestru do spodni roboczych

Drugim najczęściej stosowanym materiałem w produkcji spodni roboczych jest poliester, jednak nie występuje on w „czystej” postaci. Stosuje się go w połączeniu z bawełną i w zależności od potrzeb stanowi większy lub mniejszy udział w materiale. Najczęściej spotykaną mieszanką jest 65% poliester i 35% bawełna. Spodnie robocze wykonane z takiej mieszanki cechują się przede wszystkim wysoką wytrzymałością, którą zapewnia właśnie poliester.

Oczywiście mieszanki mogą być różne i tak spodnie robocze CXS TEODOR albo CXS KRYSTOF wykonane są z 60% bawełny i 40% poliestru. Dzięki takiemu połączeniu są one dalej bardzo wytrzymałe (dodatkowo posiadają wzmocnienia ze specjalistycznego poliestru 600D), ale również bardziej przewiewne niż spodnie robocze ze standardowej mieszanki 65/35%.

Elastyczne spodnie robocze

W ostatnim czasie coraz częściej pojawiają się spodnie robocze wykonane z materiału strecz. Jest to materiał który cechuje się wysoką elastycznością, dobrym dopasowaniem i przewiewnością. Materiał strecz najczęściej składa się z bawełny z dodatkiem elastanu lub spandexu. Spodnie robocze strecz mają szerokie zastosowanie. Sprawdzają się zarówno w pracach budowlanych, remontowych i wykończeniowych jak i w transporcie, w pracach magazynowych, czy na produkcji.