3M Peltor X4A ochronniki słuchu odblaskowe

Marka 3M

Nauszniki przeciwhałasowe 3M Peltor X4, SNR 33 dB, Hi-Viz, wersja nagłowna, X4A.

158,00 zł

128,46 netto

Ilość
szt.

Ostatnie sztuki w magazynie
Dostawa od 12,99 zł. Sprawdź cennik dostaw.
Zwrot towarów do 14 dni. Zobacz regulamin zwrotów.
Opis

3M Peltor X4 ochronniki słuchu nagłowne Hi-Viz.

Nauszniki ochronne o estetycznym kształcie i niskoprofilowej budowie. Przeznaczone do ochrony słuchu przed hałasem o wysokim natężeniu, generowanym przez maszyny i urządzenia przemysłowe. Zapewniają poziom tłumienia 33 dB. Wyposażone są w elektrycznie izolowany, podwójny pałąk nagłowny, którego konstrukcja zmniejsza kumulowanie ciepła i potu. Szerokie i miękkie poduszki uszczelniające zmniejszają nacisk i zwiększają komfort podczas noszenia. Opatentowane pierścienie uszczelniające z pianką zapewniają efektywne uszczelnienie i ochronę. Duża przestrzeń wewnątrz nauszników pomaga zredukować ilość gromadzącego się ciepła i wilgoci. Pałąk nagłowny ze znajdującym się wewnątrz drutem ze stali nierdzewnej zaprojektowany jest tak, aby utrzymywał stały nacisk przez 8 godzin i dawał stabilne i wygodne dopasowanie. Dodatkowo, innowacyjna pianka zawarta w poduszkach uszczelniających zapewnia doskonałą ochronę akustyczną i lepszą kompatybilność z innymi środkami ochrony indywidualnej.

  • Wysokowydajne nauszniki do ochrony słuchu przed hałasem o wysokim natężeniu, generowanym przez maszyny i urządzenia w różnych gałęziach przemysłu.
  • Podwójnie wzmocnione nauszniki o smukłej budowie, które dobrze tłumią większość hałasów powstających w środowisku przemysłowym.
  • Ekstremalnie lekkie i płaskie w porównaniu do produktów konkurencji.
  • Pałąk nagłowny izolowany elektrycznie.
  • Pałąk nagłowny z wycięciem zapewnia jeszcze lepsze wyważenie i komfort.
  • Lekka konstrukcja 245 g.
  • Wymienne poduszki uszczelniające i wkładki 3M (wymana zalecana co 6 miesięcy).

Numer katalogowy 3M: 1575820

Numer magazynowy 3M: 7000103993

Producent

Światowy lider w wielu różnorodnych branżach. W przypadku BHP kojarzony przede wszystkim z ochroną dróg oddechowych, głowy, oczu i słuchu. Produkty tej marki takie jak maski, okulary, ochronniki słuchu, czy kaski są dobrze znane i cechują się najwyższą jakością i poziomem ochrony.

Specyfikacja
Typ nauszników
Nagłowne
Średnia wartość tłumienia SNR
33 dB
Opinie o produkcie
chat Komentarze (0)