XX-GEL nakolanniki żelowe ochraniacze na kolana

Marka Consorte

Nakolanniki zewnętrzne na spodnie do ochrony kolan.

41,00 zł

33,33 netto

Ilość
para

Wysyłka w 24h
Dostawa od 14,99 zł. Sprawdź cennik dostaw.
Zwrot towarów do 14 dni. Zobacz regulamin zwrotów.
Opis

Nakolanniki XX-GEL.

Wygodne i wytrzymałe nakolanniki żelowe. Miękka poduszka wewnętrzna zapewnia komfort. Solidna osłona zewnętrzna, wypełniona żelem. Idealne do kładzenia kostki brukowej, podłóg i innych pracach w pozycji klęczącej.

Praca na kolanach jest bardzo męcząca, obciążająca, a do tego przyśpiesza niszczenie się spodni. Możesz temu zaradzić i zapewnić sobie optymalny komfort w czasie pracy na kolanach stosując odpowiednie akcesoria.

Idealnie sprawdzą się do tego nakolanniki XX-GEL. Zewnętrzna osłona z tworzywa sztucznego wypełniona żelem, zapewni Ci wygodę i komfort w czasie długotrwałego klęczenia np. podczas układania paneli, czy płytek. Dodatkowo osłona jest bezbarwna, więc nie będzie rysować powierzchni, na której będziesz klęczeć.

Od wewnątrz nakolanniki żelowe XX-GEL mają miękką poduszkę, która dobrze dopasowuje się do kolana i tym samym zwiększa komfort użytkowania. Nakolanniki mocowane są za pomocą szerokiego paska na rzep. Dzięki temu można szybko, łatwo i wygodnie dopasować nakolannik.

Dodatkowo ochraniacze na kolana XX-GEL chronią odzież przed ścieraniem się, co jest niezwykle przydatne przy układaniu kostki brukowej i innych bardziej chropowatych nawierzchni.

Nakolanniki są produktem certyfikowanym i spełniają wymagania normy EN14404.

Producent

Firma działa na rynku od 1989 roku. Zdobyte doświadczenie umożliwia staranne wyselekcjonowanie i oferowanie produktów związanych z szeroko pojętym BHP, które sprawdzają się w wielu różnorodnych miejscach pracy.

Specyfikacja
Opinie o produkcie
chat Komentarze (0)