OKULARY OCHRONNE CXS TIEVA BEZBARWNE

Marka CXS

Okulary ochronne z miękką podkładką piankową.

26,00 zł

21,14 netto

Ilość
szt.

Wysyłka w 3-5 dni
Dostawa od 12,99 zł. Sprawdź cennik dostaw.
Zwrot towarów do 14 dni. Zobacz regulamin zwrotów.
Opis

Bezbarwne okulary ochronne z poliwęglanu.

Wysoka wygoda, którą zapewniają miękkie zauszniki i neoprenowa podkładka piankowa. Podkładka gwarantuje lepsze dopasowanie wokół oczu, zmniejsza nacisk, co przekłada się na wysoki komfort użytkowania.

Soczewki posiadają powłokę, która chroni je przed zaparowaniem i zarysowaniem, a także zapewniają ochronę przed promieniowaniem UV 385-400.

Nowoczesny sportowy design, bezbarwne elementy uzupełnione zostały szarymi i zielonymi wstawkami kolorystycznymi. Okulary mają nie tylko wygląd, ale również wygodę okularów używanych do uprawiania sportu.

Neoprenowa podkładka zapewnia również ochronę przed kurzem. Okulary świetnie sprawdzają się w pracy na wysokości oraz środowisku zapylonym.

Producent

Marka czeskiej firmy CANIS SAFETY a.s. będącej czołowym czeskim importerem, producentem i dystrybutorem środków ochrony indywidualnej, odzieży roboczej i ochronnej oraz środków zapewniających bezpieczeństwo i higienę w pracy. Obsługuje klientów w Czechach, Słowacji i Polsce co pozwala na ciągłe rozwijanie firmy i wprowadzanie innowacyjnych produktów do swojej oferty.

Specyfikacja
Typ okularów
Okulary
Kolor soczewek
Bezbarwne
Opinie o produkcie
chat Komentarze (0)