3M Peltor X5A wysokowydajne ochronniki słuchu

Marka 3M

Nauszniki przeciwhałasowe 3M Peltor X5, SNR 37 dB, czarne, wersja nagłowna, X5A.

209,00 zł

169,92 netto

Ilość
szt.

Wysyłka w 5-7 dni
Dostawa od 12,99 zł. Sprawdź cennik dostaw.
Zwrot towarów do 14 dni. Zobacz regulamin zwrotów.
Opis

3M Peltor X5 ochronniki słuchu nagłowne.

Nauszniki przeciwhałasowe 3M Peltor X5A w wersji nagłownej to niezrównana siła tłumienia bez konieczności stosowania podwójnej ochrony w postaci nauszników i wkładek przeciwhałasowych. Zapewniają poziom tłumienia 37 dB. Przeznaczone są do stosowania w środowiskach z generowanym hałasem o niezwykle wysokich poziomach natężenia. Pomimo większych gabarytowo poduszek uszczelniających, nauszniki te pozostają nadal relatywnie lekkimi konstrukcjami o doskonałym wyważeniu i dużej wygodzie noszenia.

Ochronniki słuchu 3M PELTOR X5 zostały zaprojektowane do pracy w miejscach o ekstremalnie wysokim poziomie hałasu, w miejsach gdzie przeważnie wymagana jest podwójna ochrona słuchu. Mają doskonale wyważoną smukłą konstrukcję, z znajdujące się w czaszach miękkie poduszki uszczelniające pozwalają na zmniejszanie nacisku wokół uszu. Ponadto duża przestrzeń we wnętrzu nauszników pomaga ograniczać gromadzenie się wilgoci i przegrzewanie. Dodatkową zaletą jest izolowany elektrycznie pałąk nagłowny

  • Wysokowydajne ochronniki słuchu zaprojektowane w celu zapewnienia ochrony przed ekstremalnie wysokim poziomem hałasu np. lotniskach, kamieniołomach lub drukarniach.
  • Niezrównany poziom tłumienia bez potrzeby podwójnej ochrony.
  • Pałąk nagłowny z wycięciem zapewnia jeszcze lepsze wyważenie i komfort.

Pałąk nagłowny izolowany elektrycznie.

Numer katalogowy 3M: 1575814

Numer magazynowy 3M: 7000103995

Producent

Światowy lider w wielu różnorodnych branżach. W przypadku BHP kojarzony przede wszystkim z ochroną dróg oddechowych, głowy, oczu i słuchu. Produkty tej marki takie jak maski, okulary, ochronniki słuchu, czy kaski są dobrze znane i cechują się najwyższą jakością i poziomem ochrony.

Specyfikacja
Typ nauszników
Nagłowne
Średnia wartość tłumienia SNR
37 dB
Opinie o produkcie
chat Komentarze (0)