3M SecureFit X5500 niebieski hełm ochronny

Marka 3M

Hełm ochronny inspirowany nowoczesnymi hełmami wspinaczkowymi.

185,00 zł

150,41 netto

Ilość
szt.

Wysyłka w 5-7 dni
Dostawa od 12,99 zł. Sprawdź cennik dostaw.
Zwrot towarów do 14 dni. Zobacz regulamin zwrotów.
Opis

Hełm ochronny 3M SecureFit X5500 niebieski.

Łatwa w dopasowaniu 4-punktowa więźba z regulacją śrubową, opartą na technologii 3M Pressure Diffusion. Hełm ochronny z krótkim daszkiem posiada wskaźnik 3M UVicator, którego zadaniem jest określenie poziomu zużycia hełmu pod wpływem działania promieni UV. Spełnia wymagania normy EN397 (przemysłowe hełmy ochronne).

Zapewnij sobie bezpieczną i wygodną ochronę głowy z hełmem 3M SecureFit X5500. Został zaprojektowany do ogólnego użytku przemysłowego i spełnia wymogi bezpieczeństwa. Konstrukcja zainspirowana nowoczesnymi hełmami wspinaczkowymi, zapewnia ochronę przed małymi spadającymi przedmiotami. Łatwy w regulacji 4-punktowy system zawieszenia z zapadką pozwala na płynne dokręcenie więźby w razie potrzeby. Zawiera ekskluzywną, opatentowaną technologię Pressure Diffusion, która nie tylko zapewnia dopasowanie, ale także zmniejsza do 20% nacisk na czoło w porównaniu z konwencjonalnymi więźbami oraz poprawia komfort. Bezramkowa konstrukcja zapewnia lepszą widoczność, dzięki czemu możesz być świadomy swojego otoczenia i unikać zagrożeń.Ten niebieski hełm jest wyposażony w opatentowany czujnik 3M UVicator, który zmienia kolor z czerwonego na biały pod wpływem szkodliwego promieniowania ultrafioletowego (UV). Gniazda i klipsy na akcesoria są zaprojektowane tak, aby były kompatybilne z różnymi osłonami twarzy, nausznikami i innymi akcesoriami 3M. Zabezpieczony przed odkształceniami bocznymi (LD) i rozpryskami stopionego metalu (MM).

Przykładowe zastosowanie: przemysł, budownictwo, przemysł paliwowo-gazowy, leśnictwo, sektor użyteczności publicznej.

Numer katalogowy 3M: X5503NVE-CE

Numer magazynowy 3M: 7100175601

Producent

Światowy lider w wielu różnorodnych branżach. W przypadku BHP kojarzony przede wszystkim z ochroną dróg oddechowych, głowy, oczu i słuchu. Produkty tej marki takie jak maski, okulary, ochronniki słuchu, czy kaski są dobrze znane i cechują się najwyższą jakością i poziomem ochrony.

Specyfikacja
Typ hełmu
Hełm ochronny
Regulacja hełmu
Pokrętło
Wentylacja
Nie
Kolor
Niebieski
Opinie o produkcie
chat Komentarze (0)