Spodnie robocze odblaskowe CXS BRIGHTON

Marka CXS

Wytrzymałe spodnie robocze z wielofunkcyjnymi kieszeniami.

Kolor
Wzrost
Rozmiar
107,90 zł

87,72 netto

Ilość
para

Wysyłka w 3-5 dni
Dostawa od 12,99 zł. Sprawdź cennik dostaw.
Zwrot towarów do 14 dni. Zobacz regulamin zwrotów.
Opis

Wytrzymałe spodnie robocze do pasa marki CXS.

Wykonane z mieszanki poliestru i bawełny, materiał zapewnia wysoką wytrzymałość. Elastyczna guma w pasie i szlufki na pasek, które ułatwiają dopasowanie i zwiększają swobodę ruchów. Spodnie posiadają na kolanach kieszenie na wymienne wkładki - nakolanniki wkładane są od góry i kryte patką na rzep. Spodnie robocze BRIGHTON posidają dużę liczbę dobrze zaprojektowanych kieszeni, w tym wielofunkcyjne kieszenie na nogawkach.

Jaskrawe odblaskowe kolory o wstawki ostrzegawcze.

Spodnie robocze BRIGHTON posiadają charakterystyczne żółte, pomarańczowe lub czerwone wstawki. Poza jaskrawymi wstawkami kolorystycznymi spodnie posiadają drobne elementy odblaskowe, dzięki czemu zapewniają dobrą widoczność i bezpieczeństwo użytkownika.

Producent

Marka czeskiej firmy CANIS SAFETY a.s. będącej czołowym czeskim importerem, producentem i dystrybutorem środków ochrony indywidualnej, odzieży roboczej i ochronnej oraz środków zapewniających bezpieczeństwo i higienę w pracy. Obsługuje klientów w Czechach, Słowacji i Polsce co pozwala na ciągłe rozwijanie firmy i wprowadzanie innowacyjnych produktów do swojej oferty.

Specyfikacja
Typ spodni
Spodnie do pasa
Odblaskowe
Drobne odblaski
Kieszenie na nakolanniki
Tak
Kolor
Czarny
Czerwony
Pomarańczowy
Żółty
Opinie o produkcie
chat Komentarze (0)

Zobacz także