• Nowy

Półmaska przeciwpyłowa 3M Vflex 9152 FFP2

Marka 3M

Półmaska filtrująca 3M VFLEX 9152R FFP2.

2,86 zł

2,33 netto

Ilość
szt.

Wysyłka w 1-2 dni
Dostawa od 12,99 zł. Sprawdź cennik dostaw.
Zwrot towarów do 14 dni. Zobacz regulamin zwrotów.
Opis

Podstawowa półmaska przeciwpyłowa FFP2 w bardzo przystępnej cenie.

Fałdy w kształcie litery V i specjalny materiał 3M™­ ułatwiający oddychanie.

Lekka, jednorazowa półmaska oddechowa składa się na płasko, aby ułatwić przechowywanie.

Posiada wbudowaną, regulowaną blaszkę nosową, zapewniającą precyzyjne i bezpieczne uszczelnienie oraz boczne patki ułatwiające odpowiednie umiejscowienie półmaski na twarzy.

Zapewnij sobie przystępną cenowo i niezawodną ochronę w klasie FFP2, wybierając półmaskę 3M™ VFlex™ 9152E. Półmaska posiada zakładki w kształcie litery V, które wyginają się i rozciągają wokół ust, zapewniając przestrzeń i wygodę podczas pracy. Jest lekka, ma minimalny wpływ na pole widzenia oraz jest wykonana ze specjalnej włókniny filtrującej opracowanej przez 3M™, które ułatwia oddychanie. Wytłaczany panel przedni pomaga półmasce utrzymać kształt oraz zapewnia przestrzeń i swobodę po wewnętrznej stronie, oddalając materiał od ust. Boczne patki ułatwiają odpowiednie umiejscowienie na twarzy. Półmaska jest przystosowana do używania w połączeniu z produktami 3M™ do ochrony wzroku i słuchu, a możliwość złożenia półmaski na płasko ułatwia przechowywanie.

Numer katalogowy 3M: 9152R

Numer magazynowy 3M: 7100174136

Producent

Światowy lider w wielu różnorodnych branżach. W przypadku BHP kojarzony przede wszystkim z ochroną dróg oddechowych, głowy, oczu i słuchu. Produkty tej marki takie jak maski, okulary, ochronniki słuchu, czy kaski są dobrze znane i cechują się najwyższą jakością i poziomem ochrony.

Specyfikacja
Typ maski
Półmaska
Klasa filtrowania
FFP2
Zawór wydechowy
Nie
Opinie o produkcie
chat Komentarze (0)