• -4,00 zł
Rabat 4,00 zł

3M SF201 okulary ochronne SecureFit

Marka 3M

Jednoczęściowe okulary ochronne bezbarwne marki 3M.

Rabat 4,00 zł - 19,00 zł
15,00 zł

12,20 netto

Ilość
szt.

Wysyłka w 24h
Dostawa od 12,99 zł. Sprawdź cennik dostaw.
Zwrot towarów do 14 dni. Zobacz regulamin zwrotów.
Opis

Bezbarwne okulary ochronne.

1 klasa optyczna nadająca się do długotrwałego użytkowania. Wyjątkowo lekka konstrukcja (okulary ważą zaledwie 18g) gwarantuje doskonałą osłonę i dobre pole widzenia. Zapewniają ochronę przed promieniowaniem UV.

Samodopasowująca się technologia Pressure Diffusion Temple.

Opatentowana samoregulująca technologia, która pomaga rozpraszać punkty nacisku na skroniach. Podnosi to wygodę noszenia oprawek, pozwala na lepsze dopasowanie, nie szkodząc bezpieczeństwu jakie zapewniają okulary. Technologia PDT sprawia, że zauszniki naturalnie dopasowują się do indywidualnych rozmiarów twarzy, zapewniając maksymalny komfort noszenia okularów ochronnych podczas użytkowania.

Przykładowe użytkowanie:

Rolnictwo, produkcja, budownictwo, branża inżynieryjna i montażowa, okulary do inspekcji, prace konserwacyjne i naprawcze.

Nr katalogowy 3M: 1971040

Nr magazynowy 3M: 7100112180

Producent

Światowy lider w wielu różnorodnych branżach. W przypadku BHP kojarzony przede wszystkim z ochroną dróg oddechowych, głowy, oczu i słuchu. Produkty tej marki takie jak maski, okulary, ochronniki słuchu, czy kaski są dobrze znane i cechują się najwyższą jakością i poziomem ochrony.

Specyfikacja
Typ okularów
Okulary
Kolor soczewek
Bezbarwne
Opinie o produkcie
chat Komentarze (0)